Hala

Freelance People Gym
Nádražní 43
Klatovy
339 01


Jelikož jsou Klatovy na cvičení parkouru vcelku nevyužitelné a po většinu roku je zde nepříznivé počasí, snažili jsme si najít místo, kde budeme moci trénovat za jakéhokoliv počasí a hlavně, kde můžeme rozvíjet svůj pohyb všemi možnými způsoby. Nejdříve naše hala vypadala jako velká garáž plná všemožných věcí. Poté jsme se rozhodli, že jí od podlahy předěláme a vylepšíme. V hale najdete vybavení na trénink parkouru: překážky, bedny, odrazový můstek, věž na skákání z výšky a měkké dopadiště z matrací. Pro posilování je zde hrazda, bradla, žebřiny a činky. V hale se také nachází boxovací pytel a horolezecká stěna. Ke všem tréninkům lze pro lepší atmosféru využít HiFi věž, na které lze pouštět hudba z vlastního zařízení(mobil, mp3 přehrávač atd.)Freelance People gym

POZOR! Před vstupem do haly, ať už se jedná o volné tréninky, pronájem haly nebo vedené kroužky je nutné přinést podepsaný REVERS. Bez podepsaného reversu není možné v hale trénovat a provozovat jakékoliv aktivity.Děkujeme za vstřícnost.

Vstupné

Při jednorázovém vstupu se platí 40Kč a vstup platí na celý den. Dá se zakoupit měsíční permanentka bez omezení vstupů za 250Kč.

Je zde možnost pronájmu haly za poplatek 100Kč na hodinu. Například pro nacvičení taneční sestavy, posilování či trénink parkouru. Po domluvě lze zapůjčit vybavení dle potřeby.

Pronájem haly je možný po telefonní nebo osobní domluvě každý den v době od 8:00 do 20:00 kromě času v době kroužků nebo pravidelných volných tréninků.

Vedené kroužky parkouru

V hale budou nadále vedeny tréninky parkouru, které se řídí školním rokem. Kroužky probíhají od 17:00 do 18:30 a jsou děleny do 2 skupin. První skupina je v pondělí a středu a druhá skupina úterý a čtvrtek.

Cena kroužku je pak 1200Kč/pololetí. Pro účast na kroužku je nutnost zaplatit poplatek a především donést vyplněnou přihlášku, kterou můžete stahovat zde, případně si ji osobně vyzvednout při první lekci kroužku

Pro více info pište na email: info@freelancepeople.cz.

Pravidelné volné tréninky

Každou sobotu v čase od 14:00 do 18:00 budou probíhají volné tréninky parkouru, kde se platí jednorázový vstup

Pravidla haly

Před vstupem do haly si prosím přečtěte pravidla, která jsou umístěna na vstupních dveří, nebo zde v PDF.